a
Na trhu jsme od roku 2007 a od té doby jsme si získali přízeň mnohých zákaznic. Věříme, že je to díky našemu citlivému přístupu ke každé naší klientce. Díky úspěchům a stále rostoucí oblíbenosti si můžeme dovolit každý rok nabídnout novou značku svatebních a společenských šatů.
Sledujte nás
Salon Sofia > Ostatní  > Šaty pro družičky

Šaty pro družičky

Šaty pro družičky – nevíte si rady s výběrem? Poku ano, náš článek Vám poskytne pár užitečných rad, jak zvolit a správně sladit šaty pro družičky s nevěstou.

 Jakou barvu šatů pro družičky zvolit?

Je to tradiční svatební zvyk mít pár malinkatých rozkošných družiček, které mají odlákat zlé duchy, kteří chtějí nevěstě uškodit. Proto se dle této tradice družičky oblékají do šatů podobných nevěstiným. Tak dokonale zlé duchy popletou. Pokud máte tedy v rodině maličkaté holčičky a budete chtít tuto tradici dodržet je pravidlo jednoduché. Dle svatebních šatů zvolte základní odstín šatiček pro družičky. Ty pak mohou být kombinovány ještě dalšími odstíny např. v tónu Vaší svatební kytičky. Velmi oblíbené jsou odstíny zelené, růžové, červené a zlaté. Dbejte na to, aby všechny holčičky měly stejný model. Prohlédněte si některé z našich nádherných šatů pro družičky.

Družičky jako z amerického filmu?

Pokud však v rodině nemáte žádné ratolesti, které by mohly tuto roli zastat, požádejte Vaše blízké kamarádky, pro které to bude jistě čest a potěšení. Měly by to být svobodné slečny, ale myslím si, že to není podmínkou. Zde můžete být daleko kreativnější a vybírat ze široké škály barev. Dbejte však na to, aby šaty pro družičky ladily s Vaší svatební kyticí. Ta by měla být hlavní barvou celé svatby. Pokud chcete však svědkyni nějakým způsobem odlišit, zvolte dlouhé šaty ve stejné barvě, jako mají družičky. Ty mohou mít koktejlové šaty pod či jemně nad kolena. Důležité je, aby šaty NEBYLY SE VZOREM!!! Na fotografiích a svatebním videu tyto šaty pro družičky působí velmi rušivě a opticky to přebíjí nevěstu.

Šaty pro družičky z našeho salónu

Pokud toužíte po pohádkové svatbě plné krásných momentů, nezapomínejte na tyto zdánlivé maličkosti a vše dotáhněte do nejmenšího detailu. Není to ani složité a také ani nákladné a efekt bude naprosto dokonalý. Nevěstám, které mají u nás zarezervované svatební šaty, nabízíme 50% slevu na šaty pro družičky. Vybírat u nás můžete z cca 15ti odstínů. Při vybírání je důležité volit stejný materiál a stejný ostín. Střih již stejný být nemusí. Přeci jen má každá družička jiný typ postavy a musí ji vybraný model tzv. ” sedět”.

Petra Mrázek Králová

Žádné komentáře

Sorry, the comment form is closed at this time.