a
Na trhu jsme od roku 2007 a od té doby jsme si získali přízeň mnohých zákaznic. Věříme, že je to díky našemu citlivému přístupu ke každé naší klientce. Díky úspěchům a stále rostoucí oblíbenosti si můžeme dovolit každý rok nabídnout novou značku svatebních a společenských šatů.
Sledujte nás
Salon Sofia > Nevěsta  > Svatební obuv – pohodlí, nebo krása?

Svatební obuv – pohodlí, nebo krása?

Mnoho nevěst se domnívá, že výběr svatební obuvi není důležitý a že vlastně ani nepůjdou pod svatebními šaty vidět. Bohužel milé nevěsty, nemůžu s Vámi souhlasit.

Každý fotograf Vás bude fotit, jak vystupujete z auta, jak Vás ženich bere do náruče anebo jak Vám stahuje, dle svatebního zvyku, podvazek. To jsou velmi krásné momentky, které nevhodně vybraná svatební obuv může pokazit.

Při výběru svatební obuvi by měla nevěsta mít na paměti, jaké barvy jsou její svatební šaty, v jakém prostředí se svatba odehrává, ale také výši podpatku. Měkký koberec bude na vaši svatební obuv klást zcela jiné nároky než historická dlažba na hradě nebo rozkvetlá zahrada. Svatební šaty by měly se svatební obuví dokonale ladit a to jak stylově, tak barevně.

Na trhu si můžete vybrat ze široké nabídky. Pokud chcete svatební obuv využít i po svatbě, zvolte pak obuv vyrobenou z kůže. Obuv saténová je téměř jednorázová, ale působí mnohem slavnostněji než kožená. Dle společenských pravidel by svatební boty měly mít plnou špičku, ale můžete zvolit neméně elegantní obuv se špičkou otevřenou. Do té však již nepatří punčošky ale naprosto dokonale upravené prstíky u nohou. Vše se odvíjí od formálnosti Vašeho svatebního dne.

Pro inspiraci si můžete prohlédnout nabídku našich svatebních střevíčků.

Rozhodně doporučujeme “vyšlápnout” si botičky před Vaším dnem D. Určitě si nechcete na svatební cestě léčit puchýře 🙂

Petra Mrázek Králová

Žádné komentáře

Sorry, the comment form is closed at this time.