Salon Sofia
Fleur
a
Na trhu jsme od roku 2007 a od té doby jsme si získali přízeň mnohých zákaznic. Věříme, že je to díky našemu citlivému přístupu ke každé naší klientce. Díky úspěchům a stále rostoucí oblíbenosti si můžeme dovolit každý rok nabídnout novou značku svatebních a společenských šatů.
Jsme na instagramu!
Sledujte nás
Salon Sofia > Nevěsta  > Těhotenské svatební šaty

Těhotenské svatební šaty

Milé nevěsty a zároveň nastávající maminky,

rozhodly jste se vstoupit do stavu manželského v jednom z nekrásnějších období ženy? Možná Vás ale trápí otázka, jaké svatební šaty budou pro Vás nejvhodnější.Nemusíte se však ničeho obávat. S našimi radami vyberete ty pravé těhotenské svatební šaty právě pro Vás. Salon Sofia pro Vás připravil přenádhernou kolekci těhotenských svatebních šatů, ve kterých se budete cítit jako princezna. U těhotenských svatebních šatů musíme brát ohled na rostoucí bříško nevěsty a její pohodlí. Z těchto důvodů je nejvhodnější těhotenské svatební šaty empírového střihu. Velmi však záleží v jakém měsíci těhotenství se budete vdávat.

Téměř do cca 5. měsíce těhotenství na nevěstách téměř nepoznáte a můžeme tak zvolit svatební šaty klasické. Velkou výhodou je šněrování, kdy se Vám šaty tzv. přizpůsobí. Od 5. měsíce již musíme zvolit šaty volnější přes bříško. Můžete však ještě vybírat z naší kolekce těhotenských svatebních šatů, které jsou s vlečkou a se spodničkami. Tyto svatební šaty pro Vás objednáváme ve zkrácené délce, abyste mohly zvolit co nejpohodlnější obuv.

V pokročilém stádiu těhotenství však budete upřednostňovat především pohodlí a lehkost svatebního těhotenských šatů. Pro tyto nevěsty jsme připravili zvláštní kolekci těhotenských svatebních šatů, které jsou z lehkých materiálů, bez tylových spodniček a bez vlečky. Tyto jednoduché těhotenské svatební šaty však můžeme doplnit dlouhým závojem lemovaným krajkou či perličkami a výrazným šperkem.

Důležité je správné načasování výběru těhotenskcýh svatebních šatů. Nejdříve si udělejte průzkum v okolních salónech a promluvte si s obsluhou o jejich nabídce. Zhruba tak 6 týdnu před svatbou je nejvhodnější doba kdy svatební šaty vybírat. Předsvatební zkouška by měla probíhat tak týden před Vaším svatebním dnem.

Petra Mrázek Králová

Žádné komentáře

Leave a reply

Close