a
Na trhu jsme od roku 2007 a od té doby jsme si získali přízeň mnohých zákaznic. Věříme, že je to díky našemu citlivému přístupu ke každé naší klientce. Díky úspěchům a stále rostoucí oblíbenosti si můžeme dovolit každý rok nabídnout novou značku svatebních a společenských šatů.
Sledujte nás
Salon Sofia > Nevěsta  > Těhotenské svatební šaty

Těhotenské svatební šaty

Milé nevěsty a zároveň nastávající maminky,

rozhodly jste se vstoupit do stavu manželského v jednom z nekrásnějších období ženy? Možná Vás ale trápí otázka, jaké svatební šaty budou pro Vás nejvhodnější.Nemusíte se však ničeho obávat. S našimi radami vyberete ty pravé těhotenské svatební šaty právě pro Vás. Salon Sofia pro Vás připravil přenádhernou kolekci těhotenských svatebních šatů, ve kterých se budete cítit jako princezna. U těhotenských svatebních šatů musíme brát ohled na rostoucí bříško nevěsty a její pohodlí. Z těchto důvodů je nejvhodnější těhotenské svatební šaty empírového střihu. Velmi však záleží v jakém měsíci těhotenství se budete vdávat.

Téměř do cca 5. měsíce těhotenství na nevěstách téměř nepoznáte a můžeme tak zvolit svatební šaty klasické. Velkou výhodou je šněrování, kdy se Vám šaty tzv. přizpůsobí. Od 5. měsíce již musíme zvolit šaty volnější přes bříško. Můžete však ještě vybírat z naší kolekce těhotenských svatebních šatů, které jsou s vlečkou a se spodničkami. Tyto svatební šaty pro Vás objednáváme ve zkrácené délce, abyste mohly zvolit co nejpohodlnější obuv.

V pokročilém stádiu těhotenství však budete upřednostňovat především pohodlí a lehkost svatebního těhotenských šatů. Pro tyto nevěsty jsme připravili zvláštní kolekci těhotenských svatebních šatů, které jsou z lehkých materiálů, bez tylových spodniček a bez vlečky. Tyto jednoduché těhotenské svatební šaty však můžeme doplnit dlouhým závojem lemovaným krajkou či perličkami a výrazným šperkem.

Důležité je správné načasování výběru těhotenskcýh svatebních šatů. Nejdříve si udělejte průzkum v okolních salónech a promluvte si s obsluhou o jejich nabídce. Zhruba tak 6 týdnu před svatbou je nejvhodnější doba kdy svatební šaty vybírat. Předsvatební zkouška by měla probíhat tak týden před Vaším svatebním dnem.

Petra Mrázek Králová

Žádné komentáře

Sorry, the comment form is closed at this time.