a
Na trhu jsme od roku 2007 a od té doby jsme si získali přízeň mnohých zákaznic. Věříme, že je to díky našemu citlivému přístupu ke každé naší klientce. Díky úspěchům a stále rostoucí oblíbenosti si můžeme dovolit každý rok nabídnout novou značku svatebních a společenských šatů.
Sledujte nás
Salon Sofia > Nezařazené  > Jak si vybrat půjčovnu šatů?

Jak si vybrat půjčovnu šatů?

Milé nevěsty, v tomto článku bych Vám ráda sdělila pár rad, které Vám mohou ulehčit výběr půjčovny svatebních šatů. Tyto zkušenosti jsem načerpala během mé osmileté praxe, kdy v této branži podnikám.

Než se rozhodnete navštívit půjčovnu svatebních šatů, je důležité mít již jistý termín Vašeho svatebního obřadu. Bez něj Vás ve svatebním salónu neobslouží. Pokud již znáte termín svatby, můžete se s radostí pustit do výběru svých vysněných svatebních šatů. Je to pro nevěsty velký den, na který čekaly a chtějí vypadat přirozeně co nejlépe. Z toho důvodu vybírejte půjčovnu svatebních šatů opravdu pečlivě.

Doporučuji vybrat si na internetu půjčovny, u kterých Vás osloví jejich nabídka a styl svatebních šatů. Pečlivě prozkoumejte jejich webové stránky. Vyvarujte se půjčovnám, které mají spoustu krásných svatebních šatů pouze v galerii, ale nemají je fyzicky na půjčovně. Vyhnete se tak velkému zklamání, kdy si vyberete šaty z nabídky, ale bude Vám řečeno, že je nemají anebo, že je Vám objednají. Váš čas je přeci drahý a raději ho můžete strávit ve svatebním salónu, ve kterém se o Vás pečlivě postarají a jejich nabídka bude odpovídat internetové prezentaci.

Pokud Vás svatební šaty dané půjčovny zaujmou, doporučjuji si poznamenat číslo anebo jméno modelu, který Vás oslovil. Tím svatebním asistentkám napovíte, jaký styl Vás oslovuje a jaké představy by měly Vaše svatební šaty naplňovat. Zároveň se nebraňte vyzkoušet „něco jiného“. Šaty, které Vás neosloví na ramínku, Vám můžou krásně sednout a můžou to být „ty pravé“. Určitě se nezapomeňte na zkoušení telefonicky objednat. Budete mít tak jistotu, že Vás v půjčovně svatebních šatů budou již očekávat a Vy si užijete ten luxus mít svatební asistenku pouze pro sebe.

Při návštěvě půjčovny svatebních šatů mějte na obsluhu připravené veškeré důležité otázky. Mezi důležití informace patří – délka půjčovného, co vše je v ceně půjčovného zahrnuto, podmínky při storno rezervace, možnost změny svatebního modelu. Profesionální půjčovna svatebních šatů bude mít jistě přijatelné podmínky a bude  se svými zákaznicemi jednat korektně.

Milé nevěsty, doufám, že Vám mé rady výběr svatební půjčovny ulehčily a Váš svatební den prožijete v přijemné a ničím nerušení atmosféře.

Petra Mrázek Králová

Žádné komentáře

Sorry, the comment form is closed at this time.