a
Na trhu jsme od roku 2007 a od té doby jsme si získali přízeň mnohých zákaznic. Věříme, že je to díky našemu citlivému přístupu ke každé naší klientce. Díky úspěchům a stále rostoucí oblíbenosti si můžeme dovolit každý rok nabídnout novou značku svatebních a společenských šatů.
Sledujte nás
Salon Sofia > Nezařazené  > Vyberte šaty přímo s majitelkou salonu

Vyberte šaty přímo s majitelkou salonu

Ve svatební branži se pohybuji již 14 let a má práce je zároveň mým koníčkem. Pokládám to za veliký životní dar. V roce 2004 jsem získala výhradní zastoupení americké značky Jasmine Bridal pro ČR a SK.
V roce 2007 jsem otevřela svůj vlastní salón o rozloze 60m2. Nyní po 11 letech na trhu patří salon Sofia, se svou rozlohou 330m2 mezi jeden z největších salónů v ČR.
Velmi důležitým kariérním milníkem byla a je pro mě spolupráce s holandskou značkou svatebních šatů MODECA. Od roku 2016 jsem jejich zástupcem pro ČR a SK a je to práce, díky které profesně rostu, získávám nové kontatky a velice mě naplňuje.
Každý rok také navštěvuji zahraniční svatební veletrhy, kde pro Vás hledám nové dodavatele svatebních šatů. Stále sleduji nové trendy a neustále se v tomto oboru aktivně vzdělávám.

Výběr svatebních šatů by měl být nezapomenutelný zážitek

Návštěva salónu bývá mnohdy stresující záležitostí. Neochotný a neprofesionální personál, obnošené a staromódní modely a malé stísněné prostory. Nic z toho Vás nepotká v salónu Sofia.
Máte jasnou představu o svých dokonalých svatebních šatech anebo tápete a netušíte jaký typ bude pro Vás „ten pravý“ ? Ke každé z Vás přistupuji citlivě a respektuji Vaše požadavky. Na nevěstu se potřebuji tzv. „naladit“ a proto, na začátku každé schůzky, kladu spoustu otázek. Stává se mi, že naprosto přesně vidím nevěstu v konkrétním modelu a nakonec jsou to opravdu šaty, které nevěsta pro o svůj velký den zvolí.

Slzičky a emoce. To vše k tomu patří 🙂

Pokud nevěsta a její doprovod při obléknutí „těch pravých“ uroní slzu, nabídnu kapesníčky a nechám všechny vstřebat ten nezapomenutelný okamžik. Přála bych každé nevěstě tento pocit zažít. Nezaručím Vám, že se to při výběru se mnou stane, ale udělám pro to maximum :-).

Romantická, elegantní, rebelka anebo bohémka? Jaký typ nevěsty jste Vy?

Svatební šaty by měly být odrazem Vaší osobnosti a zároveň ladit s místem svatby. Dalším důležitým kritériem je typ postavy. S tím vším Vás při výběru svatebních šatů provedu a věřím, že si z naší schůzky odnesete spoustu rad a nápadů.

Zkušenosti mých nevěst

Dobrý den, chtěla bych Vám velmi poděkovat za krásné šaty Modeca, v kterých jsem se cítila opravdu vznešeně. Čekala jsem zdlouhavé a složité vybírání, ale byla jsem mile překvapena. Šaty, které jste vybrala přesně podle mého popisu a vkusu. Okamžitě bylo jasné, že to jsou moje šaty. Zasílám pár fotek z našeho dne na statku.
Nikola Staníková

Úžasná paní majitelka, úžasné všechny dámy v salonu. Rády pomohou s výběrem, doporučí správný model, poradí co se hodí a výběr šatů?Nevěděla jsem které dřív, všechny krásné  🙂 doporučuji všem, kteří si chtějí krásné šaty pro svůj velký den  🙂
Denisa Fialová

Naprostá spokojenost , profesionální přístup , ochota !!!!
Vybírala jsem si zde svatební šaty a připadala jsi jak v ráji … chtěla jsem šaty jednoduché , nemám ráda šlehačkový styl svatebních šatů. Na tento den a ani na můj den “ D” 16. 6. 2018 nezapomenu … první šaty a byly perfektní …. věděla jsem , že jsou to ty pravé , i když jsou vyzkoušela i další . Cítila jsem nádherně, úžasně , báječně …. prostě jako princezna…. MOOOC za vše děkuji !!!!! JSTE SKVĚLÍ !!!!!
Michaela Severová – Šrirůčková

Naprostá spokojenost!
Vybírala jsem zde svatební šaty a na tento den nikdy nezapomenu. Všechny šaty jsou tu nádherné, paní byla velice milá a ochotná a dokázala skvěle poradit.
Vřele doporučuji všem, myslím, že si zde vybere úplně každý!
Michaela Fechtnerová

CENA KONZULTACE: 600 Kč na hodinu. Pokud si šaty zarezervujete, poplatek se neúčtuje.

Petra Mrázek Králová

Žádné komentáře

Sorry, the comment form is closed at this time.