a
Na trhu jsme od roku 2007 a od té doby jsme si získali přízeň mnohých zákaznic. Věříme, že je to díky našemu citlivému přístupu ke každé naší klientce. Díky úspěchům a stále rostoucí oblíbenosti si můžeme dovolit každý rok nabídnout novou značku svatebních a společenských šatů.
Sledujte nás
 

Náš salon

Jsme svatební salon, který tvoří tým nadšenců a milovníku svateb!

Možnost úprav

Uvědomujeme si, že každý je osobnost a proto nejsou všichni stejní velikostně. Proto je zde k dispozici profesionální švadlena, která šaty dokáže upravit přesně podle vašich představ!

Pravidelný výprodej

Chceme aby naše nabídka svatebních šatů byla vždy z nejaktuálnějších modelových řad a proto nabízíme starší, ale stále pěkné modely k prodeji za velice atraktivní ceny.

Nejnovější kolekce

Nabízíme pouze svatební a společenské šaty z aktuálních kolekcí. Šaty z předešlé sezóny vyprodáváme. Tím zachováváme vysokou úroveň a kvalitu námi nabízených šatů.

Velký prostor

Náš svatební salon se nachází v prostoru o velikosti více než 300m2. Proto máme dostatek místa nejen na šaty, ale také na to, abyste si celou nabídku mohli důkladně prohlédnout.

Dostatek času

Vzhledem k tomu, že zkoušení šatů probíhá jen na objednání, tak máme dostatek času na to, abychom se vám mohli věnovat s veškerou péčí. Jsme zde jen pro vás!

Milujeme svou práci

Víme, jak je pro Vás důležité vybrat si ty „pravé“ svatební šaty pro Váš velký den, či model na důležitou společenskou událost. Při výběru jsme velmi tpělivé. Cílem je vybrat šaty, které budou odrazem Vaší osobnosti.

Jak se připravit na zkoušku svatebních šatů

Svatební šaty jsou zcela jistě nejdůležitějším oděvem ženy, který kdy v životě oblékne

Než se rozhodnete navštívit jakýkoliv svatební salón, je důležité mít termín svatebního obřadu. Pokud již datum konání svatby máte, můžete se s radostí pustit do výběru svých vysněných svatebních šatů.

Doporučuji si vybrat dle webových stránek svatební salóny u kterých Vás osloví nabídka a styl svatebních šatů. Konkrétní modely, které splňují Vaše představy, si můžete poznamenat či vytisknout.

Tím svatební asistentce napovíte, jaký styl svatebních šatů hledáte. Zároveň se ale nebraňte vyzkoušet i jiné modely. Ve finále můžete být překvapená, v čem se budete cítit opravdu nejlépe. Pokud žádnou představu o svých svatebních šatech nemáte, tak se vůbec nezdráhejte svěřit do naší péče. Náš proškolený personál pro Vás vybere takové svatební šaty, které budou přesně Vám a Vašemu svatebnímu dni tzv. “šité na míru”.

Je velmi důležité se na zkoušení svatebních šatů telefonicky objednat a sjednat si určitý termín. Budete mít tak jistotu, že v salónu budete očekávaná a nebudete muset vyčkávat. V některé dny bez objednání nelze nevěstu na zkoušení přijmout.

Před návštěvou svatebního salónu si připravte veškeré důležité otázky – co vše je v ceně půjčovného, délka zapůjčení svatebních šatů, podmínky při storno rezervace a také možnost změny již vybraného modelu.

SPOKOJENÉ ZÁKAZNICE

Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za milý, vstřícný a profesionální přístup...Vaše saty nemají v okolí konkurenci a jsem ráda, že jsem si je u vás mohla půjčit.Byly nádherné a variabilní:-) Zasílám pár fotek z našeho svatebního dne! Děkuji Pavla Nedvědová

Pavla Nedvědová

Nevěsta
Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za milý,ochotný přístup,za vaši profesionalitu a rady při výběru šatů. Pro manžela a všechny svatebčany jsem byla v náš den,5.7.2014 okouzlující princezna 🙂 DOPORUČUJI salón Sofia všem nevěstám,které se chtějí alespoň jednou v životě dostat do pohádky... 🙂

Michaela Špidrová

Nevěsta
Dobrý den chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za nádherné šaty, které obdivoval každý host naší svatby. S radostí Vás budu všude doporučovat jelikož celý váš přístup byl profesionální a pro nervozní nevěsty i uklidňující.

Petra Vrabcová

Nevěsta
Dobry večer, posílám Vám svou fotografii šatů,které jsem u Vas zakoupila na naší svatbu konanou 1.11.2014. Šaty měly obrovský úspěch a já se v nich cítila i v 6.měsíci těhotenství jako princezna.Velice děkuji za doporučení těchto šatů a velice přívětivý servis poskytnutý Vaší asistentkou Šarka

Šárka Skleničková

Nevěsta
Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za vaše služby. I díky Vám jsem si ve svůj velký den připadala jako princezna. Šaty i oblek měly velký úspěch. Budu Vás všem doporučovat!!!! 🙂 Nina a Luboš Růnovi.

Nina Růnová

Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za šaty Cosmobella, moje šaty snů. Zasílám pár foto, byly úžasně pohodlné a krásné. Jsem moc ráda, že jsem mohla mít šaty od Vás

Lenka Mačugová

Nevěsta
Manžel ze mě po celou dobu nemohl spustit oči.

Michaela Čížková

Nevěsta
Šaty sklidily velký úspěch, zejména ženichovi spadla brada, když mě viděl poprvé, a tak tomá být:-)

Anna Burešová

Nevěsta
Dobry den, chci Vám moc poděkovat za uzasne šaty. Byly neuvěřitelného pohodlne a vydržela jsem v nich az do noci. A hlavně sem se cítila jako princezna. Děkuji moc:)

Iveta Koudelková

Nevěsta
Dobry den, jsem moc ráda, že jsem si mohla své svatební šaty půjčit právě u vás, byla to ta NEJlepší volba těch NEJkrásnějších, NEJpohodlnějších a NEJlepších šatů jaké jsem si mohla pro tento výjimečný den přát. Moc Vám děkuji, určitě vás budu doporučovat při každé zmínce o svých svatebních šatech.

Kristýna Procházková

Nevěsta
"Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem si pro výběr šatů vybrala právě váš salon. Děkuji moc za milý a vstřícný přístup a šaty?? Jedním slovem nádhera. Každý z nich byl unešený. "

Jana Nováková

Nevěsta
"Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za šaty Savanah. Šaty byly nádherné, doladila jsem k nim opasek a můžu říct, že jsem si připadala jako princezna. Moc Vám děkuji za vynikající servis a ochotu poradit. Šaty se všem moc líbily! A abych nezapomněla, manžel řekl, že za 10 let si to zopakujeme, takže šaty jedině od Vás. Ještě jednou moc děkuji."

Tatiana Franz

Nevěsta
"Dobrý den, chtěla bych vám mockrát poděkovat za půjčení těchhle nádherných šatů. Byla jsem velice spokojená s vašimi službami a děkuji za ochotu ❤ Na šatičky byla jenom samá chvála a všem se moc líbily ❤ Snad někdy v budoucnu využiji vaše služby, třeba už při jiné události."

Patricie Klapalová

Maturantka
"Dobrý den, ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za zapůjčení těch nejkrásnějších šatů, díky kterým jsem si připadala jako princezna v pohádce! "

Alice Engelhalerová

Nevěsta
"Chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za půjčení nejhezčích šatů, co jsem doposud viděla."

Eliška Milátová

Nevěsta
"Chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše služby. Na šaty byla jen samá chvála! Díky Vám jsem prožila krásný večer. Snad využiji Vaše služby někdy v budoucnu znovu."

Slečna Anna

Maturantka
6

dní v týdnu

500

šatů v nabídce

12

let na trhu

330

metrů čtverečních

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

Aneb podstatné maličkosti našeho salónu

Modeca

Jsme výhradními distributory této holandské značky svatebních šatů pro ČR a SK. Tento světoznámý výrobce je na trhu již od roku 1946. Ve všech kolekcích naleznete holandský rukopis – jsou detailně navrhována a diskutovány celým holandským týmem.

Le Papillon

Tato kolekce je vyšší řada svatebních šatů této značky. Důraz je kladen na luxusní materiály, které jsou dováženy z Japonska, Korei a Francie. Charakteristickým rysem této kolekce je  ruční zdobení a elegantní propracované střihy.

Musím se na zkoušení šatů objednávat?

Ano, doporučujeme se na zkoušení šatů předem telefonicky objednat. Objednaná zákaznice má vždy přednost a jedna z našich stylistek má na ní určenou hodinu. Bez objednání Vám nemůžeme zaručit, že budete obsloužena. V některých dnes jsme plně vytížené.

Platí se za zkoušení šatů nějaký poplatek?

Zkoušení svatebních šatů je zpoplatněné a to 300,- na hodinu a každá další započatá 1/2 hodina 150,-. V případě, že si šaty zarezervujete je tato služba samozřejmě zdarma.

Jak dlouho dopředu si mám zarezervovat své šaty?

Obecně platí, že ideální je si svatební šaty zarezervovat cca 6 měsíců před termínem Vaší svatby. My ale naší nabídku svatebních šatů neustále rozšiřujeme a nakupujeme celoročně. Takže si u nás vyberete i když budete mít jen měsíc do Vaší svatby.
Maturitní šaty doporučujeme rezervovat v měsících červenec, srpen a září.