a
Na trhu jsme od roku 2007 a od té doby jsme si získali přízeň mnohých zákaznic. Věříme, že je to díky našemu citlivému přístupu ke každé naší klientce. Díky úspěchům a stále rostoucí oblíbenosti si můžeme dovolit každý rok nabídnout novou značku svatebních a společenských šatů.
Sledujte nás
Salon Sofia > Simona Marková

Simona Marková

Svatební šaty

Dobré odpoledne milý týme salonu Sofia,

Měla jsem od Vás zapůjčené svatební šaty na 18.8.2017. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Váš milý, úžasný přístup a vstřícnost. Díky šatům z Vašeho salonu jsem se ve svůj den cítila přesně tak, jak jsem chtěla. Šaty byly nádherné, každý je chválil, manžel mne u oltáře pomalu nepoznal a neustále mi během obřadu opakoval jak jsem krásná:) Kupodivu jsem v šatech i přes tropická vedra vydržela celý den i noc až do rána, což sice přiznávám nebylo úplně jednoduché, ale bylo mi líto, tak krásné šaty sundat:)
Na vzdory tomu, že jste na šaty přišívaly jiný druh ramínek, že jsem žádala o extra schůzku, kvůli obav z velikosti šatů, navíc  jsem je po telefonické dohodě vrátila o dva dny později než jsem měla a bez přišitého knoflíčku, který držel vlečku a v zápalu tance prostě odpadl nic pro Vás nebylo problém a ještě jste se usmívaly.
Opravdu si moc Vážím vašeho přístupu a jsem ráda, že jsem si zvolila salon Sofia i za cenu toho, že jsem dojížděla do Kladna.
ještě jednou moc děkuji a těším se až si třeba jednou při jiné příležitosti pojedu vybrat nějaké další krásné šaty k Vám.
Krásný víkend přeje jedna z vašich nevěst Simona teď už Marková:)

Petra Mrázek Králová