a
Na trhu jsme od roku 2007 a od té doby jsme si získali přízeň mnohých zákaznic. Věříme, že je to díky našemu citlivému přístupu ke každé naší klientce. Díky úspěchům a stále rostoucí oblíbenosti si můžeme dovolit každý rok nabídnout novou značku svatebních a společenských šatů.
Sledujte nás
 

Velkoobchod

Staňte se naším partnerem

MODECA – Dutch design – značka s historií

Luxusní šaty s precizností a historií

Jsme výhradními distributory holandské značky svatebních šatů MODECA. Tato značka funguje na trhu již od roku 1946 a v roce 2016 oslavila své kulaté výročí 70.let. Narozeninová slavnost se konala v Naardenu v kostele Grote Kerk. My jsme se na této akci byli samozřejmě také podívat a bylo to nádherné!

Budeme Vašim spolehlivým partnerem

Protože na tom nám opravdu záleží!

Osobní prezentace ve Vašem salónu, reklamní materiály, reklamy ve svatebních magazínech, dodržené termíny dodání, spoustu šatů skladem ihned k dodání, žádný minimální odběr – to vše můžeme nabídnout našim klientům. Navíc budete mít dokonalou nabídku šatů pro Vaše zákaznice.

Posuňte svůj salón na jinou úroveň a získejte nové zákazníky

Rozšiřte svou nabídku a dejte klientům to, co potřebují

Modeca je světoznámá značka s velmi dobrým jménem a pověstí. Jejich šaty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů dovážených z Japonska, Korei a Francie. Střihy šatů jsou provedeny precizně a skvěle sedí. Na první pohled víte, že se jedná o šaty vyšší kategorie.

Staňte se našim premium partnerem

Při odběru osmi kusů se stáváte našim premium klientem a získáváte spoustu výhod:

  • slevu ve výši 10% na Vaše objednávky
  • exkluzivitu – značku nenabídneme a nebudeme dodávat jinému svatebnímu salónu ve Vašem okolí
  • pozvání a ubytování zdarma na akcích pořádaných Modecou
  • zdarma katalogy a bannery
  • zveřejnění ve svatebním časopise Svatba a na webových stránkách www.modeca.com

Zaujali jsme vás? 

Napište nám a domluvíme vše osobně!

Odesláním souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou zpracovány k vyřízení dotazu a k dalším účelům popsaných na stránce Ochrana osobních údajů.