a
Na trhu jsme od roku 2007 a od té doby jsme si získali přízeň mnohých zákaznic. Věříme, že je to díky našemu citlivému přístupu ke každé naší klientce. Díky úspěchům a stále rostoucí oblíbenosti si můžeme dovolit každý rok nabídnout novou značku svatebních a společenských šatů.
Sledujte nás
 

Velkoobchod

Staňte se naším partnerem

MODECA – Dutch design – značka s historií

Luxusní šaty s precizností a historií

Jsme výhradními distributory holandské značky svatebních šatů MODECA. Tato značka funguje na trhu již od roku 1946 a v roce 2016 oslavila své kulaté výročí 70.let. Narozeninová slavnost se konala v Naardenu v kostele Grote Kerk. My jsme se na této akci byli samozřejmě také podívat a bylo to nádherné!

DO E-SHOPU

Budeme Vašim spolehlivým partnerem

Protože na tom nám opravdu záleží!

Osobní prezentace ve Vašem salónu, reklamní materiály, reklamy ve svatebních magazínech, dodržené termíny dodání, spoustu šatů skladem ihned k dodání, žádný minimální odběr – to vše můžeme nabídnout našim klientům. Navíc budete mít dokonalou nabídku šatů pro Vaše zákaznice.

Posuňte svůj salón na jinou úroveň a získejte nové zákazníky

Rozšiřte svou nabídku a dejte klientům to, co potřebují

Modeca je světoznámá značka s velmi dobrým jménem a pověstí. Jejich šaty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů dovážených z Japonska, Korei a Francie. Střihy šatů jsou provedeny precizně a skvěle sedí. Na první pohled víte, že se jedná o šaty vyšší kategorie.

Staňte se našim premium partnerem

Při odběru osmi kusů se stáváte našim premium klientem a získáváte spoustu výhod:

  • slevu ve výši 10% na Vaše objednávky
  • exkluzivitu – značku nenabídneme a nebudeme dodávat jinému svatebnímu salónu ve Vašem okolí
  • pozvání a ubytování zdarma na akcích pořádaných Modecou
  • zdarma katalogy a bannery
  • zveřejnění ve svatebním časopise Svatba a na webových stránkách www.modeca.com

Zaujali jsme vás? 

Napište nám a domluvíme vše osobně!

Odesláním souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou zpracovány k vyřízení dotazu a k dalším účelům popsaných na stránce Ochrana osobních údajů.